Pirita Marina Spa tutvustus

Pirita Marina Hotel & Spa omanäoline katamaraanikujuline hoone jääb paljudele silma. Lihtsalt möödasõitmise asemel peaks võtma aega ka selleks, et sinna sisse piiluda.

Lisaks hotellile kuuluvad kompleksi erinevad söögikohad, terviseteenused ja ka spordivõimalused ehk kõik, mida lõõgastavaks puhkuseks vajad, on ühes kohas koos.

 

Tipptasemel spaa

Pirita Marina Hotel & Spa on laialt tuntud just oma spaa teenuste poolest. Ilu- ja Heaolukeskuses Chamour töötavad ainult parimad juuksurid, kosmeetikud, maniküürijad, pediküürijad ning kehahooldusspetsialistid. Lai valik iluteenuseid tähendab, et leiad just sobiva, olgu sooviks siis massaažid, hoolitsused või mähised. Parima tulemuse tagamiseks kasutatakse kvaliteetsete kosmeetikasarjade Massada ja Body&Bess tooteid.

Tavalisele spaale lisaks on hotelli teise korrusel ka medical spa MediSPA, kus pakutakse tervistavaid ja tervist toetavaid hoolitsusi ja taastusraviteenuseid. Peale erinevate veeprotseduuride ja massaažide on valikus soolakamber, turbaravi, parafiin – osokeriitravi, vulkan-pak soojusravi ning muusikateraapia. Spordikeskuse kõrval on äsja alustanud Füsioteraapiakeskus, kus lisaks vastuvõtule pakutakse mitmeid erinevaid füsioteraapilisi teenuseid.

 

Söögikohad igale maitsele

Restoran Regatta asub hotelli 5. korrusel. Imeline panoraamvaade pole ainus, mida seal nautida saab. Meeldiv toiduelamus ning perede suur lemmik – pühapäevane perebrunch – kutsuvad külastama.

Esimesel korrusel ootab aga külastajat lobby-baar. Lobby-baaris on saadaval kondiitritooted, kerged suupisted, kokteilid ning külmad ja kuumad joogid.

Suvisel hooajal avatakse lisaks ka ruumikas terrass.

Hotelli 632 voodikohaga katamaraanikujuline hoone rajati XXII olümpiamängudeks olümpiakülaks ning kuna olümpia on ikkagi maailma suurim spordipidu, pole imestada, et hotellis pakutakse erinevaid sportimisvõimalusi.

Pirita Marina spordikeskuses on 25-meetrine kuue rajaga ujula, jõusaal, rühmatreeningud ja ka kontaktspordialade treeningud. Muidugi ei pääse saunadeta. Pärast korralikku trenni saab lõõgastuda auru-, aroomi- ja soome saunades.

 

Kuulsusrikka ajalooga hoone

Väärikalt renoveeritud majas ringi liikudes jäävad silma mitmed eripärased lahendused, mille tõttu pälvis Tallinna Olümpiapurjespordikeskus Rahvusvahelise Arhitektide Liidu 1983 a. biennaali eripreemia.

Tänu unikaalsele viimistlemata betoonkonstruktsioonile ja arvukatele sisedisaini ja välisarhitektuuri elementidele, on hoone arhitektuurimälestisena riikliku kaitse all. Aastate jooksul on hoonet hallanud erinevad ettevõtted ning praeguse nime all on tegutsetud alates 2018. aastast.

Hotell asub merekaldal ning kesklinnaga on hea ühendus nii autoga kui ühistranspordiga liigeldes, kuid aja täitmiseks ei pea tingimata kesklinna minema, vaid avastamist on hotellist lühikese jalutuskäigu kauguselgi.

 

Tutvumine ümbruskonnaga

1417. aastal ehitama hakatud Pirita vana kloostri maalilised varemed on sobivad ilusaks jalutuskäiguks ning augustikuus võib mõelda ka Birgitta festivali külastamisele.

Jalutamisretke võib jätkata mere ääres. Hotellist Viimsi poole jääb Tallinna suurim liivarand ning Tallinna poole hotelliga samal ajal rajatud ligi kahe kilomeetri pikkune Pirita promenaad.

Promenaad viib Kadrioru pargini ning seal jagub avastamist juba terveks päevaks: erinevad muuseumid, ajaloolised hooned, roosiaed ning Jaapani aed.

Kes tahab looduses olemist maksimaalselt nautida, siis kaugele ei jää Tallinna Botaanikaaed ning Pirita jõe ürgorus kulgevad terviserajad.

Tegevust jagub aga ka aktiivse ajaviite otsijatele. Pirita Marina Spa hotell pakub aktiivseid tegevusi ning valida saab jahisõidu, jetisõidu või TopGun lasketiiru külastamise vahel.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga